Guardian Cross

Savaş Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9 MB
  • Version 2.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma SQUARE ENIX Ltd
Savaş oyunlarını seviyorsan bu oyun tam senlik.

Aksiyon ve heyecan dolu bu oyun sayesin de kendinizi oyuna tamamen kaptıracaksınız. Bu mükemmel uygulama sayesin de boş zamanlarınız da hiç bir şekilde sıkılmayacaksınız. Aksiyon dolu bu oyuna arkadaşlarını ortak ederek sen de onlara karşı savaşa bilirsin ve hep birlikte eğlenceli vakitler geçire bilirsiniz. Aksiyona oyununa ve yeni maceralara sen de hazırsan yapman gereken bu muhteşem uygulamaya sahip olmak bu oyunu sahip olduktan sonra kolay ve anlaşılabilir menüsü sayesin de biran önce oyuna başlaya bilirsiniz.

Savaş filmlerini izlemeyi hepimiz severiz hatta izlerken çok heyecanlanırız eğer siz de bundan çok zevk alıyorsanız bu oyun tam da sizin için bu oyun sayesin de siz de kedinizi sanki oyunun içindeymişsiniz gibi hissedeceksiniz. Muhteşem görsel efektleri sayesinde ve yüksek çözünürlüğü ile filmler de ki harika savaş sahnelerini aratmayacak bir oyun. Bu harika aksiyon oyun sayesin de siz de aksiyon dolu anları sonuna kadar hissedeceksiniz ve oyunu oynamaktan kendinizi alı koyamayacaksınız.

Siz de macera ve aksiyon oyunlarından çok zevk alıyorsanız ve uzun zamandan beri kafanıza göre aksiyon oyunu bulamıyorsanız bu oyun  da aradığınız bütün özellikleri bulabilirsiniz. Anneler babalar siz de çocuklarınızın eğlenceli zamanlar geçirmesini istiyorsanız bu oyunun indirerek onları mutlu edebilir ve el becerilerinin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz, yapmanız gereken tek şey indirmek.

Guardian Cross indir